Služby

Nezáleží, či sa potrebujete dopraviť na krátku vzdialenosť, alebo krížom cez pol Európy. U nás máte vždy istotu, že k vašej preprave budeme pristupovať individuálne a pokúsime sa splniť všetky vaše požiadavky. Vaša spokojnosť je pre nás najvyšším cieľom.

Letiskový transfer - doprava osôb na letisko

Superbus vás pohodlne prepraví aj s vašou batožinou na blízke aj vzdialenejšie letiská. Na spiatočnej ceste vás vyzdvihneme priamo pri vašom príletovom termináli.

Doprava na vínne cesty

Chystáte sa objavovať klenoty slovenských alebo zahraničných viníc? Bezstarostnú dopravu na vínne cesty pre vás zabezpečí Superbus.

Doprava na husacie a kačacie hody

Gurmánsky zážitok na tradičných husacích alebo kačacích hodoch ocení takmer každý milovník dobrého jedla. Superbus sa postará o to, aby ste sa na vytúžené hody dopravili dobre naladení, čistým a komfortným autobusom alebo mikrobusom s prívetivým vodičom.

Doprava na prehliadky miest a kultúrne podujatia

Európa je plná rozmanitých miest, ktoré vás očaria svojou jedinečnou atmosférou. Ak sa chystáte na prehliadku niektorej z blízkych či vzdialenejších metropol, cestujete za kultúrnym vyžitím, plánujete návštevu veľtrhu alebo konferencie, Superbus zabezpečí, aby ste sa na želané miesto dostali pohodlne a včas.

Doprava na školské a voľnočasové aktivity

Nie je nad to užiť si voľný čas naplno. Potrebujete sa dopraviť na školský výlet, letný tábor, alebo cestujete na kurz plávania? Superbus vás s radosťou odvezie za vašimi vytúženými aktivitami.

Doprava na firemné akcie

Zabezpečte pre vašich zamestnancov alebo obchodných partnerov pohodlnú a bezstarostnú dopravu na rôzne firemné akcie. Ak organizujete teambuilding, firemný večierok alebo očakávate zahraničnú návštevu, Superbus spoľahlivo pokryje všetky vaše požiadavky na autobusovú a mikrobusovú dopravu osôb.

Chcete si objednať prepravu podľa vašich predstáv?

Kontaktujte nás
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nás!